Certyfikaty i nagrody

Mamy się czym pochwalić!

Wzorowy Salon w Wielkim Teście Salonów AUTO ŚWIAT

Tytuł Wzorowego Salonu w Wielkim Teście Salonów AUTO ŚWIAT

Wielki Test Salonów 2018 AUTO ŚWIAT – Salon w Bydgoszczy                             Wielki Test Salonów 2019 AUTO ŚWIAT – Salon w Toruniu

W ramach tego badania we współpracy z firmą badawczą Kantar sprawdzona zostaje jakość obsługi w salonach samochodowych w całej Polsce metodą tajemniczego klienta.  Na ocenę końcową składają się wyrażone w procentach noty, jakie przyznaje się za organizację salonu, obsługę klienta oraz możliwość odbycia i sam przebieg jazdy próbnej.  

TOP10 Dostawców Grupy Majster

Lista TOP10 Dostawców Grupy Majster – wyróżnienie za wkład w budowę polskiej sieci handlowej.

22 lutego 2020r w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, podczas Targów Majster Budowlane ABC, odbyła się Wielka Gala, w której uczestniczyli partnerzy, dostawcy i pracownicy. Nowością i niespodzianką było wyróżnienie dziesięciu dostawców, a także firm i osób, które w znacznym stopniu przyczyniły się do sukcesu Grupy Majster, wśród nich znalazła się również nasza firma.

Dealer Roku 2019

Na Ogólnopolskiej Konferencji dla Dealerów Citroena zorganizowanej w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku nasza firma otrzymała nagrodę DEALERA ROKU 2019.
Firmy dealerskie były oceniane pod względem wielkości sprzedaży samochodów nowych jak i części zamiennych, pod względem jakości obsługi zarówno w salonie jak i serwisie oraz pod względem aktywności marketingowej.
Data wydarzenia: 05/02/2020

Nasze statystyki

+10 000

Sprzedanych Aut

+100 000

Wykonanych Napraw

100%

Satysfakcji Klientów

Diament „Forbesa”

Bisnode Polska wraz z redakcją miesięcznika „Forbes” opracowały zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Wśród przedsiębiorstw z województwa kujawsko – pomorskiego znalazła się również nasza firma. Ranking zbudowany był w oparciu o twarde dane pod nadzorem niezależnego eksperta – firmy Bisnode, europejskiego lidera w gromadzeniu, opracowywaniu i dostarczaniu informacji gospodarczej. Jej analitycy wycenili przedsiębiorstwa, biorąc pod uwagę zarówno wartość majątku firmy, jak i zyski z ostatnich lat.

Certyfikat „Made in Toruń”

Nasza firma otrzymała certyfikat „Made in Toruń”, który potwierdza wysoką jakość usług w sprzedaży samochodów nowych. Na liście wyróżnionych znajdują się zarówno duże firmy reprezentujące miasto w całym kraju, jak i małe, rodzinne biznesy, które wyróżniają się wysoką jakością, kulturą biznesową i są doceniane przez mieszkańców.

4 miejsce na liście TOP25 i TOP50 / 2019

Lista TOP50 to przygotowywane corocznie, zestawienie największych polskich grup dealerskich i dealerów samochodów. Autorem zestawienia jest firma doradcza DCG Dealer Consulting oraz Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar.
4 miejsce na liście TOP50 2019 – w sprzedaży samochodów nowych
4 miejsce na liście TOP25 2019 – największych dealerskich sprzedawców aut używanych.

Do góry