NOWY C4 I Ë-C4 – 100% ËLECTRIC DOŁĄCZYŁY DO KATALOGU MINIATUREK CITROËNA

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania NOWY C4 I Ë-C4 – 100% ËLECTRIC DOŁĄCZYŁY DO KATALOGU MINIATUREK CITROËNA została wyłączona

Nowy C4 i ë-C4 – 100% ëlectric, hatchback nowej generacji, który zmieni segment, został zaprezentowany.
– Miniaturki Nowego C4 i ë-C4 – 100% ëlectric, w skali 1/43 i 1/64, są już dostępne w Citroën Butik Lifestyle.
– Wiernie odtwarzają pojazd o rzeczywistych rozmiarach, który jest
nowoczesny i pełen charakteru.
– Wszystkie kluczowe elementy wizualne można znaleźć tutaj:
bit.ly/MiniaturesNewC4

Citroën zaprezentował Nowego C4 i ë-C4 – 100% ëlectric. Marka kontynuuje ofensywę elektryfikacyjną w 2020 roku, zwracając uwagę na segment kompaktowych hatchbacków. Nowo opracowany kompaktowy hatchback jest10. generacją kompaktowych hatchbacków Citroëna, które zaznaczyły erę swoim komfortem i charakterem, w tym GS, który w tym roku obchodzi 50. urodziny.
Nowy C4 i ë-C4 – 100% ëlectric będą w centrum uwagi w drugiej połowie 2020 r., a zamówienia zostaną otwarte do końca lata. Samochody są teraz dostępne w miniaturze w internetowym butiku Citroën Lifestyle, w skali 1/43 i 1/64: https://lifestyle.citroen.com/.
Podobnie jak pojazd rzeczywistej wielkości, miniatury Nowego C4 i ë-C4 – 100% ëlectric wyróżniają się podwyższoną i asertywną postawą. Kształt nadwozia łączy w sobie elegancję i dynamikę hatchbacka, subtelnie przyjmując pewne standardy SUV-a dla dodatkowej siły i charakteru. Kolekcjonerzy docenią dbałość o szczegóły, jaką przywiązuje się do
tej wiernej reprodukcji samochodu w mniejszym rozmiarze, ponieważ odzwierciedla znaki towarowe Citroëna, w szczególności nową sygnaturę LED w kształcie litery V z przodu i z tyłu.
W skali 1/43 dostępne są dwa kolory dla Nowego C4 i ë-C4 – 100% ëlectric: Iceland Blue i Caramel Brown. W skali 1/64 nowa miniatura C4 występuje w 4 kolorach: Elixir Red, Polar White, Iceland Blue i Caramel Brown.

Do góry