NOWY Ë-C4 – 100% ËLECTRIC I NOWY C4: NOWA GENERACJA HATCHBACKA CITROËNA JEST ODKRYTA!

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania NOWY Ë-C4 – 100% ËLECTRIC I NOWY C4: NOWA GENERACJA HATCHBACKA CITROËNA JEST ODKRYTA! została wyłączona

Citroën kontynuuje ofensywę elektryfikacyjną w 2020 r., od dziś skupiając uwagę na segmencie
kompaktowych hatchbacków – publikując pierwsze zdjęcia Nowego ë-C4 – 100% ëlectric i Nowego C4.
Nowa generacja hatchbacków, które zmienią segment dzięki innowacyjnej tożsamości marki Citroën:
– Wybór układu napędowego: 100% elektryczny, benzynowy lub diesel.
– Siła konceptu: nowa sylwetka, która współgra z kilkoma kodami stylistycznymi, które oznaczają początek nowej ery stylu Citroëna.
– Komfort na pokładzie: wszystkie zalety programu Citroën Advanced Comfort®, wzmocnione przez zalety ë-Comfort wersji całkowicie elektrycznej.
Godni spadkobiercy odważnych linii kompaktowych samochodów Citroëna, w tym modelu GS, który świętuje 50. rocznicę powstania, Nowy ë-C4 – 100% ëlectric i Nowy C4 zostaną szczegółowo zaprezentowane 30 czerwca.

W SERCU KOMPAKTOWEGO SEGMENTU HATCHBACKÓW
Kontynuując udaną ofensywę SUV-ów z wprowadzeniem do sprzedaży C3 Aircross SUV i C5 Aircross SUV (odpowiednio 300 000 i 200 000 sprzedanych egzemplarzy od ich wprowadzenia), Citroën jest gotowy na kolejny etap wdrażania swojej strategii produktowej, koncentrując się zdecydowanie na rynku hatchbacków. Kompaktowe hatchbacki odgrywają istotną rolę na rynku europejskim, odpowiadając za prawie 28% sprzedaży segmentu C w 2019 r. Nowy ë-C4 – 100% ëlectric i Nowy C4 spełniają wszystkie oczekiwania segmentu, oferując jednocześnie nowoczesną, charakterystyczną koncepcję zgodną z dzisiejszym światem. W 100% elektryczny, benzynowy lub diesel – to kompaktowy hatchback Citroëna nowej generacji, zainspirowany jego klientami oraz sposobem, w jaki użytkują oni samochód. Posiada on wszelkie niezbędne cechy potrzebne do wprowadzenia innowacji do segmentu, który musi się
zmienić.

TRZY RÓŻNE UKŁADY NAPĘDOWE DO WYBORU: 100% ELEKTRYCZNY, BENZYNOWY LUB DIESEL
Nowy ë-C4 –100% ëlectric i Nowy C4 to ten sam nowoczesny i zaawansowany technologicznie samochód ze zwiększoną ofertą układów napędowych: 100% elektryczny, benzynowy lub diesel. Klienci po prostu wybierają wydajną opcję, która najlepiej odpowiada ich potrzebom. Nowy ë-C4 – 100% ëlectric to piąty zelektryfikowany model, który zostanie ogłoszony w 2020 r. w ramach strategii elektryfikacji Citroëna – po C5 Aircross SUV Hybrid, Ami, ë-Jumpy i ëSpaceTourer.

INNOWACYJNA POSTAWA I ASERTYWNY STYL
Nowy ë-C4 – 100% ëlectric i Nowy C4 stanowią nową koncepcję designu w sercu tego segmentu, o wyjątkowej i odważnej tożsamości. Dzięki podwyższonej i asertywnej postawie kształt nadwozia łączy w sobie elegancję i dynamikę hatchbacka, subtelnie przyjmując pewne cechy SUV-a dla zwiększenia siły i charakteru. Aerodynamiczny i płynny, odzwierciedla cechy charakterystyczne Citroëna, jednocześnie wprowadzając nowy wyraz stylu do gamy. Jego ciepłe i nowoczesne wnętrze zapewnia dobre samopoczucie, komfort i nowoczesność.

NOWA EKSPRESJA PROGRAMU CITROËN ADVANCED COMFORT®
Kompletna realizacja programu Citroën Advanced Comfort®, Nowy ë-C4 – 100% ëlectric i Nowy C4 oferują poczucie nowoczesnego, wszechstronnego komfortu: komfort jazdy zapewniony przez zawieszenie z progresywnymi poduszkami hydraulicznymi i fotelami Advanced Comfort; komfort podróży dzięki przestronności wnętrza i praktycznym funkcjom na pokładzie, w tym nowościom dla pasażera z przodu, które zostaną odkryte podczas światowej premiery; komfort umysłu dzięki kojącym i jasnym wnętrzom; oraz komfort użytkowania dzięki zaletom technologii i codziennej pomocy. Jakość wzmocniona przez Nowy ë-C4 – 100% ëlectric’s ë-Comfort: cicha praca, płynność, wrażenia z jazdy.

SPUŚCIZNA SAMOCHODÓWKOMPAKTOWYCH
Samochody kompaktowe Citroëna odniosły sukces od pierwszego C4 w 1928 roku. Historia obejmuje model GS uznany Europejskim Samochodem Roku w 1971 roku, który w tym roku obchodzi 50. rocznicę. Seria samochodów cenionych za swój charakter, komfort i wzorowe zachowanie na drodze przez wiele dziesięcioleci: C4-1928, Ami 6/Ami 8, GS/GSA, BX, ZX, Xsara, C4-2004, C4-2010 i C4 Cactus

Do góry