NOWY CITROËN Ë-SPACETOURER: 9 MIEJSC, KOMPAKTOWY, W 100% ËLEKTRYCZNY VAN

  • Aktualności
  • Możliwość komentowania NOWY CITROËN Ë-SPACETOURER: 9 MIEJSC, KOMPAKTOWY, W 100% ËLEKTRYCZNY VAN została wyłączona

Jako pionier w dziedzinie przewozu osób i samochodów dostawczych, Citroën ma prawdziwą wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania wszechstronnych i przestronnych samochodów, w których przyjemnie jest przebywać.
Marka ponownie to potwierdza, przedstawiając w 100% elektryczną wersję kompaktowego modelu VAN SpaceTourer: ë-SpaceTourer. W ten sposób klienci będą mogli wybrać układ napędowy (benzyna, diesel lub w 100% elektryczny), i idealnie dostosować pojazd do swoich potrzeb.

ë-SpaceTourer – w 100% ëlektryczny podkreśla cechy SpaceTourera przez:
– nowoczesny styl pełen charakteru sygnowany logo ë
– wybór między 2 poziomami zasięgu w zależności od mocy akumulatora (50 kWh/230 km lub 75 kWh/330 km w cyklu homologacji WLTP) i bardzo łatwe ładowanie
– całą przyjemność z jazdy elektrycznej i swobodę dostępu do obszarów o ograniczonym dostępie dzięki zerowej emisji CO2
– komfort jazdy zwiększony przez brak hałasu, wibracji i dużą płynność ruchu
– wybór między trzema długościami (XS: 4.60 m; M: 4.95 m; XL: 5.30 m), możliwości układu wnętrza, które mogą pomieścić do 9 osób, oraz wydajną architekturę zwiększająca przestrzeń na pokładzie, pojemność bagażnika,
praktyczność i zwrotność
– 4 poziomy wykończenia (Feel, Shine, Business i Business Lounge)
– Wysokość 1.90 m, ułatwienie dostępu do parkingów
– Technologie dla łatwiejszego i bezpieczniejszego życia: przesuwne drzwi boczne bez użycia rąk, top rear vision, active safety break, wyświetlacz Head Up lub automatyczne przełączanie świateł drogowych itp.

ë-SpaceTourer to kompaktowy VAN, który zapewnia dostosowane rozwiązanie dla profesjonalistów, społeczności, stowarzyszeń i grup rodzin lub przyjaciół, którzy chcą wygodnej, odpowiedzialnej i ekonomicznej jazdy.
ë-SpaceTourer – w 100% ëlektryczny VAN kontynuuje elektryczną ofensywę Citroëna w 2020 roku po hybrydowym SUV-ie C5 Aircross, Ami i ë-Jumpy.

SpaceTourer to kompaktowy VAN, który pozwala podróżować od 6 do 9 osobom bez utraty komfortu, wszechstronności i designu. Ten zaawansowany technologicznie model o silnym charakterze, muskularnych liniach i niezwykłym prowadzeniu reprezentuje nowoczesną wizję segmentu, który mocno ewoluował, wprowadzając standardy
pojazdów na wysokim poziomie.
Solidna konstrukcja, z płynnymi liniami, bez agresywności, daje mu pewność siebie. Styl SpaceTourera jest zarówno energiczny, jak i uspokajający, a jego wysoki przód pozwala dominować na drodze i nadaje mu cały charakter.
Idąc z duchem czasu i symbolizując swobodę przemieszczania się grupy, korzysta on z wiedzy Citroëna w zakresie przestrzeni, praktyczności i komfortu podróży. Oparty na modułowej platformie EMP2, ma wydajną architekturę odpowiednią do wszystkich zastosowań, oferując więcej miejsca na pokładzie, pojemność bagażnika i zwrotność. Dostępny
w trzech długościach (XS: 4,60 m – M: 4,95 m – XL: 5,30 m), jest idealnym towarzyszem podczas jazdy w mieście. Dzięki wysokości 1,90 m zapewnia łatwy dostęp do parkingów. Wysoce funkcjonalny, ma przesuwane boczne drzwi bez użycia rąk, otwierane tylne okno i dużo miejsca do przechowywania.
SpaceTourer oferuje wzorcowy komfort jazdy dzięki dynamicznym właściwościom, które czerpią ze stylizacji Citroëna i starannego wykończenia akustycznego. Zawiera użyteczne technologie zaprojektowane w celu zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa i łatwości użytkowania na co dzień, takie jak wyświetlacz head-up i nawigacja 3D w połączeniu z Citroën Connect Nav, Active Safety Break, ulepszone rozpoznawanie ograniczenia prędkości i automatyczne przełączanie reflektorów.
SpaceTourer to nowoczesny i wszechstronny kompaktowy VAN, który łączy oczekiwania kilku docelowych klientów o wspólnej potrzebie: swobody przemieszczania się i transportu osób. Wraz z całkowicie elektryczną wersją SpaceTourera, Citroën oferuje szereg wydajnych konwencjonalnych wersji silników, które zadowolą profesjonalistów, władze lokalne i
osoby prywatne poszukujące komfortu i odpowiedzialnej, ekonomicznej jazdy. ë-SpaceTourer nie idzie na kompromis w kwestii jakości konwencjonalnych wersji silnikowych i zapewnia odpowiedź dostosowaną do każdej potrzeby, inspirowaną sposobem doświadczania samochodu przez różnych ludzi.
ë-SpaceTourer – w100% ëlektryczny jest w pełni zgodny ze strategią elektryfikacji Citroëna „Inspired by You All”, która w 2020 r. wprowadzi na rynek sześć zelektryfikowanych modeli, dostępnych dla jak największej liczby osób w zakresie dostosowanym do każdego segmentu.

Do góry