Usługi serwisowe

Pokonaj dodatkowe setki kilometrów dzięki naszemu serwisowi

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przegląd okresowy

Pakiet Dezynfekcja

Lakiernia

Przegląd okresowy

Proponujemy wykonanie przeglądu okresowego, podczas którego sprawdzimy elementy samochodu mające wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy, wymienimy olej silnikowy wraz z filtrem, przeprowadzą diagnostykę w celu sprawdzenia ewentualnych błędów oraz wykonamy inne operacje uzupełniające, które są opisane w planie przeglądów okresowych.

Pakiet dezynfekcja

Usługa obejmuje oczyszczenie i odświeżenie powietrza we wnętrzu kabiny pasażerskiej samochodu za pomocą specjalnego środka, który szybko i skutecznie usuwa z niej przykre zapachy. Zabieg pozostawia we wnętrzu auta przyjemny i świeży aromat przez długi czas. Dezynfekcję zewnętrznych i wewnetrznych elementów Twojego Citroena przy użyciu odpowiednich preparatów.

Dodatkowo podczas skorzystania z usług nasi specjaliści mogą wymienić w Twoim aucie filtr przeciwpyłkowy w atrakcyjnej cenie.

Naprawy Blacharsko-Lakiernicze

Proponujemy szeroką gamę napraw blacharsko-lakierniczych. Dzięki nim Twój samochód będzie wyglądał jak nowy. Nasza blacharnia i lakiernia naprawia bezgotówkowo wszystkie marki pojazdów osobowych w formie bezgotówkowej. Do napraw używamy tylko oryginalne części zamienne marki Citroen. Pozostałe Marki naprawiamy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych . Posiadamy wyszkolony i wykwalifikowany personel. W naszych wszystkich placówkach można na miejscu zgłosić szkody z OC/AC .

Współpracujemy:

Nasze statystyki

+10 000

Sprzedanych Aut

+100 000

Wykonanych Napraw

100%

Satysfakcji Klientów

Chcesz się skontaktować?

Wybierz swój oddział a następnie wypełnij formularz

Serwis Toruń

Serwis Grudziądz

Serwis Włocławek

Do góry